אל תעזו לפספס את הרגע האחרון

הגעתם עד לכאן. כנראה שאתם מבינים שאלה הם ממש הרגעים האחרונים. אלה ההורים שלכם, הסבים והסבתות – אנשים שכל סיפור השואה, קיבוץ הגלויות והתקומה הוא חלק מהחיים שלהם. שהסיפור שלהם הוא הסיפור שלכם, ושל ילדיכם. הם היו פה תמיד בשבילכם, אבל לצערנו – הם לא יהיו פה לנצח. אלא אם כן תדאגו להנציח את סיפור חייהם, בדרך שתהיה נגישה ומשמעותית לכם ולדורות הבאים.

ד"ר אורי מילשטיין, היסטוריון, סופר, עיתונאי ובעל נסיון רב בתחום הפקת סרטי תולדות חיים, הולך לעזור לכם לספר את הסיפור של המשפחה שלכם, כמו שמעולם לא סופר.
אורי יראיין את הוריכם/סבם או סבתכם יחד עם הצלמים שלו, ע"פ הכוונתכם ויתעד למעשה את ההיסטוריה המשפחתית – מהילדות והנערות ועד החיים הבוגרים עבור בכל התחנות בהן תחפצו – הלאומיות המשפחתיות והאישיות. והכל במקצועיות, ברגישות ובמסירות רבה.
 
למה זה כל כך כדאי?
# תוכלו להפיץ זאת למשפחה, לחברים, לקהילה ואף החוצה – אל הציבור הרחב – באופן קל נגיש ונוח.
# תחסכו כסף רב בכך שלא תפנו לסופר צללים שיכתוב ביוגרפיה, שיקראו אותה 2-3 אנשים במקרה הטוב.
# תיצרו מזכרת – הנצחה – מיוחדת לתמיד, מצולמת, בקולם של האנשים החשובים הללו – על חייהם – ובעבור הדורות הבאים, הילדים והנכדים.
# תחסכו זמן הפקה רב בהשוואה לביוגרפיה כתובה (חודשיים במקום שנים של עבודה).
# המראיין, מילשטיין – איש מנוסה באופן בלתי רגיל, מראיין מהשורה הראשונה, בעל ידע עשיר בהיסטוריה הלאומית, עם נסיון רב בעריכה והפקה של סרטים כאלה.
 
 
אז אם אתם רוצים שהסיפור של הדורות הקודמים יהיה הבסיס של הדורות הבאים, אם אתם רוצים להמנע מלענות תשובות קצרצרות ומביכות על שאלות הילדים שלכם והנכדים שלכם אודות השורשים של המשפחה, אודות סבא וסבתא – הגעתם למקום הנכון!
 
שלא תעזו לפספס את ההזדמנות האחרונה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם