ספר תולדות חיים

מזכירים לדורות הבאים

זהו הביטוח שלכם לזיכרון.
 
מה יקרה ביום שבו אמא ואבא או סבתא וסבא כבר לא יוכלו לספר את הסיפור שלהם?
 
המחשבה הזו מדאיגה את כולם. איך ממשיכים את השרשרת, איך זוכרים, איך מגדלים ילדים שזוכרים את העבר? איך מעבירים הלאה את סיפור הגולה, העלייה, הגבורה, התקומה?
 

אנו מציעים לכם הזדמנות. כדי שלא תצטערו על מה שלא שאלתם, על מה שאתם כבר לא זוכרים; כדי שלא תצטערו שהזכרון של אבא או סבתא הולך ומתעמעם ונהיה שטוח.

זו ההזדמנות שלכם להנציח את סיפור חייהם של יקיריכם, בדרך שתהיה נגישה ומשמעותית לכם ולדורות הבאים, שתספר את הסיפור מפי מי שחווה אותו ותעניק הלאה לכל המשפחה חוויה אמיתית ומשמעותית של זכרון והיכרות עם המורשת המשפחתית.
 
 אורי יראיין את הוריכם, סבכם או סבתכם יחד עם הצלמים שלו, לפי ההכוונה וההדגשה שלכם ויתעד את ההיסטוריה המשפחתית – מהילדות, הנערות ועד החיים הבוגרים דרך כל תחנות החיים הפרטיות, המשפחתיות והלאומיות. והכל במקצועיות, ברגישות ובמסירות רבה!
 

למה לעשות ספר תולדות חיים מצולם?

מזכרת, הנצחה - מיוחדת לתמיד, מצולמת, בקולם של האנשים החשובים הללו בעבור הדורות הבאים, הילדים והנכדים.​

חיסכון בזמן הפקה רב (בהשוואה לביוגרפיה כתובה).​

המראיין, ד"ר אורי מילשטיין - מנוסה, מקצועי, מראיין מעולה, עם ידע עשיר, נסיון רב בעריכה והפקה.​

ניתן להפצה למשפחה, לחברים, לקהילה ואף לציבור הרחב - באופן קל נגיש ונוח.​

חיסכון בכסף - במקום כתיבת ביוגרפיה יקרה ולא נגישה.

זו תעודת הביטוח להנצחה, למסורת המשפחתי ולזכרון. אל תפספסו את הרגע.

מי אני.

ד"ר אורי מילשטיין (נולד ב-29 בפברואר 1940) הוא היסטוריון ותאורטיקן צבאי ישראלי שפיתח את הפילוסופיה של השרידות והעוסק בעיקר בהיסטוריה של מלחמות ישראל

ד"ר אורי מילשטיין, בעל נסיון רב בתחום הפקת סרטי תולדות חיים, הולך לעזור לכם לספר את הסיפור של המשפחה שלכם, כמו שמעולם לא סופר.


השאירו פרטים ואחזור אליכם!