בונים גשר לעם שלם

סוללים את הדרך לאחדות, עכשיו.הורגלנו לחיות בסביבה בה העמקת הזהות האישית שלנו מתבצעת על ידי היבדלות מן האחר, אך האזרחים עייפים מן המחלוקות וניסיונות הקיטוב בין דתיים וחילונים.תנועת "עם שלם" מקימה גשרים היכן שמצויה המחלוקת ומבקשת להשיב את רוח היהדות המתונה והמקרבת לשיח, להרים על נס את ההשתלבות בחברה. חיים של תורה לצד עבודה ופרנסה בכבוד. אנחנו מאמינים שהמצב הקיים אינו גזרת גורל. אפשר לשנות אותו. 

בכוונתנו להביא לידי ביטוי את ההתעוררות בשטח, מלמטה. כדי שנוכל להגיע למערכת הבחירות הנוכחית מוכנים, איתנים ועם קמפיין מדויק. כדי להוות לציבור החרדי שמאמין בשילוב פתחון פה בזירה הפוליטית - אנחנו זקוקים למשאבים.

כל שקל שייכנס בפרויקט בתמיכתכם, יסייע לנו להגיע בקמפיין הבחירות לעוד בית חרדי שצמא לשינוי, להביא את הבשורה למאות אלפי נשים וגברים, חרדים עובדים שחיים את אמרת חכמינו: "יפה תלמוד תורה עם דרך ארץ". בשבילם זו אינה סיסמה, אלא מציאות חיים בין הלכה למעשה.

אנחנו יכולים לאתגר, עם ישראל בעת הזו זקוק לכך, אולי יותר מכל תקופה אחרת. לכן הקמנו קמפיין פתוח ושקוף, במימון המונים, שיביא עמו משב רוח מרענן לו החרדים העובדים והציבור כולו מייחלים.

אין לנו ספונסרים בדמות בעלי הון, קרנות או טיקונים, אין לנו מימון מפלגות – יש לנו רק אתכם. הציבור שמאמין בנו ומאמין שהשינוי נמצא בפתח.

אנו קוראים לכם לחזק אותנו ולתמוך בנו ככל האפשר, כדי לעורר את השטח. את המשפחות שלנו, השכנים, את החברים. קמפיין זה יאפשר לנו להגיע אליהם באמצעים פרסומיים בשטח ובדיגיטל ונוכל לתרגם אותו לכוח פוליטי משמעותי בכנסת – להביא את השינוי מבפנים.

הצטרפו אלינו וביחד נוכל לסלול את הדרך לילדנו

היו הלבנה שבונה את הגשר - תמכו עכשיו

הבית של החרדים העובדים

בשנה האחרונה התחדדו היחסים השבריריים בין הציבור החרדי לציבור החילוני, שהעלו שוב לסדר היום שאלות על השתלבות. אך מול זה, הקרעים והשסעים נפערים ומאיימים להטביע את הספינה.

נושאי דת ומדינה בישראל הפכו לשם נרדף לשיסוי והקצנה, ומוקדי כוח משני הקצוות אוחזים בחבל והקרעים בו גוברים. השסע בעם רק ילך ויעמיק אם לא נפשיל שרוולים ונכניס את ידינו לאתגר האחדות.

משבר הקורונה הציב בפני עם ישראל אתגרים גדולים. לא רק אתגר כלכלי ובריאותי כיחידים וכציבור - אלא את אתגר האחדות והשלמות בתוכנו. הציבור החרדי הוכתם בראש חוצות פעמים רבות וכל מגזר התבצר באזור הנוחות המבדל.

הרחק מאור הזרקורים נמצאים המוני אזרחים, חרדים ודתיים שמאמינים דווקא בשילוב. מאות אלפי אנשים הצמאים לשינוי עמוק ומעוניינים לקחת חלק בסיפור הישראלי. בשוק העבודה, בשירות צבאי ולאומי, בהשכלה הגבוה ובכל תחומי החיים. יש להם בית – הבית של החרדים העובדים.

טלפון 0542232300

כתובת מייל dvir@luckyil.com

אתר https://luckyil.com/amshalem/

הנרקיס 3

כוכב יאיר

ישראל

מיקוד 44864