החברה הישראלית שפיצחה את הנוסחה למשקאות קנאביס

סדרת משקאות הקנאביס של FlyBrands הם הנמכרים ביותר בקליפורניה וכבר משנים את הרגלי הצריכה של מיליוני בני אדם. לפני  הכניסה לשוק של צפון אמריקה והחדירה לאירופה ולישראל, מציעה החברה לציבור הרחב להשקיע ולהפוך לבעלי מניות

הקנאביס נכנס לשוק המשקאות ובענק ו-FlyBrands הישראלית הופכת למותג המוביל בתחום. צרכני הקנאביס מרגישים שמאחר והשתייה מלווה אותם בכל צעד בחיים מהקפה של הבוקר, בירה עם חברים בערב, קוקטייל בחוף הים וארוחה זוגית עם כוס יין, אך זה טבעי שגם צריכת הקנאביס תצטרף למשחק.

לא רק בגלל הנוחות, משקאות קנאביס הפכו לדבר הטרנדי בשנה האחרונה. הטכנולוגיה המתקדמת שמאפשרת צריכה במשקה מביאה איתה צריכת קנאביס איכותית יותר, מדודה יותר ונותנת לצרכן שליטה מלאה. משקה הקנאביס נותן מינון עקבי ומדויק של החומר הפעיל, גורם לספיגה הדרגתית ומאוזנת בגוף שמובילה לתחושת היי נעימה תוך 15 דק', ויחד עם כל זה, מאפשר צריכה של משקאות בטעמים ייחודיים וטעימים.

המותג המוביל בקליפורניה

שיתופי הפעולה של FlyBrands הופכים אותה לאחת החברות החזקות כיום בתחום. כך, עובדת החברה עם Canndoc, חברה בת של אינטרקיור בע"מ, חברה לגידול ואספקת קנאביס ציבורית מהמובילות בישראל. 

שיתופי פעולה מוצלחים נוספים נחתמו גם מול Spacestation, יצרנית משקאות הקנאביס הגדולה בקליפורניה. ו-HardCar שהיא המפיצה המובילה של שוק מוצרי הקנאביס בקליפורניה. בעזרתן קצב המכירות של מוצרי החברה בקליפורניה הולך וגדל וכבר חצה את רף 800 אלף דולר מתחילת 2021.

אחד משיתופי הפעולה המעניינים של החברה היא עם אושיית הקנאביס הישראלית  גדי וילצ’רסקי. יחד איתו משיקה החברה בימים אלה מותג חדש בארה"ב תחת השם “Gadi’s”. המשקה, מכיל 25 מיליגרם של THC, ומוצע בארבעה טעמים. עיצוב הבקבוק מותאם לתחושת ה"היי" של המוצר ועליו מככבת גם דמותו האייקונית של וילצ’רסקי.

המשקאות של FlyBrands

נוסחה פורצת דרך, סוד מסחרי

ייצור משקאות קנאביס אינו מובן מאליו מאחר וערבוב הקנבינואידים, שהם שמנוניים, עם נוזל נטול שמן דוגמת מים ושאר חומרי הטעם הוא כמו ערבוב של שמן ומים, דרוש תהליך אמולסיה איכותי המונע היפרדות של שני החומרים. בחברה פיתחו פורמולציות ייחודיות וטכנולוגיה שיוצרת אמולסיה יציבה המאפשרת פיתוח מגוון רחב של משקאות המכילים רכיבי קנאביס שונים. 

במטרה לבדל עצמה מהמתחרים נמצאת FlyBrands בתהליך מתקדם להוצאת אישור סוד מסחרי עבור נוסחת האמולסיה המתקדמת שלה שתאפשר המשך צמיחה דרך אפיקי הכנסה נוספים, כגון הסכמי רישיון עבור שימוש באמולסיה ופיתוח מוצרים חדשניים נוספים.

אחרי ששינתה את הרגלי הצריכה של מיליונים, החלה FlyBrands בקידום החדירה למדינות נוספות בצפון אמריקה ובכניסה לשוק האירופי והישראלי. החברה פתחה בגיוס השקעות מהציבור ומציעה לכם הזדמנות להשקיע ולהפוך לבעלי מניות.