כש-Lucky בעניינים,

החלום שלך חזק ברשת

Lucky דיגיטל

עולם הפרסום והשיווק הדיגיטלי נמצא בהתפתחות מתמדת, ובעלי עסקים מכל התחומים כבר מבינים שהנוכחות שלהם ברשתות היא כלי משמעותי לקידום וצמיחה.
לצד זאת, לרוב אין בידם את הידע המספיק, כוח האדם, הפנאי או האומץ שיאפשרו לקחת את החלום שלהם קדימה ולהתמודד ביעילות במרחב המקוון. בשביל להצליח, הם צריכים לפנות לבעלי מקצוע.
כבר למעלה מ-15 שנה חטיבת הדיגיטל של Lucky מסייעת לעסקים, סטרטאפים, חברות, אושיות פוליטיות, אמנים ועוד לקוחות ממגוון תחומים להגדיל את החשיפה במרחבי הרשת,
לשפר תוצאות ומכירות, לנתח את קהלי היעד הרלוונטיים, לנהל נכון את הנכסים הדיגיטליים שלהם ועוד.

צוות הדיגיטל שלנו ילמד כל מה שצריך על העסק שלך, יכיר את החוזקות והחולשות שלו, יבנה את האסטרטגיה הנכונה לו ויסייע בכל דרך אפשרית (פרסום ממומן, קידום אורגני, אאוטבריין, טאבולה ועוד ועוד ועוד)
ובכל פלטפורמה דיגיטלית (פייסבוק, טוויטר, גוגל, לינקדאין, יוטיוב ועוד ועוד ועוד)
להשגת היעדים והמטרות, תוך שימוש בכלים החדשניים והמתקדמים ביותר בתחום.

עם Lucky העסק שלך יקבל מענה חכם וספציפי בהתאם לצרכים ולמצב שבהם הוא נמצא.

מה אנחנו יודעים לעשות בשבילך?

אסטרטגיה

לפני שמתחילים לעבוד, צריך לתכנן. וכדי לעשות זאת נכון, צריך להבין את העסק לעומק. אנחנו בונים אסטרטגיה נכונה ומותאמת אישית לעסק, במטרה למקסם את היכולות והנכסים הדיגיטליים.

תוכן

הכול מתחיל מהתוכן הנכון, בזמן הנכון. כתיבה של תוכן, הכנה של עיצובים, בניית קריאייטיבים וצילום סרטונים. הכול במקום אחד. PPC, כדי להיות הכי טובים, צריך ללמוד כל הזמן. אנחנו משתמשים בכלים המתקדמים ביותר, כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

ניתוח נתונים

זה לא מספיק להביא את האנשים הנכונים, צריך גם לגרום להם לעשות את הפעולות הנכונות. Analytics, Tag manager, Hotjar, Oribi, Mixpanel, PowerBI, Yandex ועוד המון פלפורמות נוספות. הכול, במטרה להשתפר כל הזמן.

אוטומציה

לעשות דברים ידנית זה נחמד. אבל להפוך אותם לאוטומטי טיפה יותר. אנחנו משפרים ביצועים בעשרות אחוזים בעזרת אוטומציות מתקדמות שמקדמות את העסק קדימה.

שותפים עסקיים של גוגל ופייסבוק:

Google partners

Facebook preferred agency Partners

Google analytics certified

אנחנו יודעים לעבוד עם כל הפלטפורמות הדיגיטליות:

פייסבוק

גוגל

לינקדאין

אאוטבריין

טיקטוק

סנאפצ'ט

יוטיוב

טאבולה

אינסטגרם

טוויטר

לקוחות חזקים