Investor Communities

מטפחים את קהילת המשקיעים שלכם

Investor Communities

מטפחים את קהילת המשקיעים שלכם

קהילה היא נכס

מומחים בבניית קהילה עם מעורבות, הזדהות והתגייסות

היום כולם כבר יודעים שלקהילות יש כוח אדיר. לקהילה טובה יש פוטנציאל להפוך למנוע טורבו שמקדם את החברה שלכם קדימה: במכירות, בפיתוח העסקי, בשמירה על קשר עם הלקוח ודיוק המוצר, בגיוס העובדים הנכונים וכמובן – בגיוס הכספים.

אחת מן הפעילויות החשובות ביותר להצלחתן של חברות לאורך כל שלבי התפתחותן היא השמירה על קשר רציף עם קהילות הלקוחות והמשקיעים שלהן.
בעשור האחרון חלחלה ההבנה בקרב יזמים וסטארטאפיסטים כי להזדהות של קבוצה סביב המוצר והחברה יש ערך עצום.
בין היתר ברור יותר ויותר כי המשקיעים אינם רק גורם מממן חד פעמי, אלא כוח ומנוע לעשייה עתידית, שמהווה כמעין רשת ביטחון בפן הפיננסי.
מחלקת ניהול המשקיעים של Lucky תשמור על קהילת המשקיעים של החברה שלכם ותוודא שהנכס החשוב הזה יישאר לצדכם לאורך זמן ויניב לכם תועלות במגוון תחומי הפעילות של החברה – מכירות, פיתוח עסקי, גיוס כספים, דיוק המוצר ושיווקו, חשיבה אסטרטגית קדימה, גיוס עובדים – ועוד. 

איתנו המשקיעים שלכם (או הלקוחות, במידה וזו קהילה עם אופי צרכני) תמיד ירגישו שהם במקום הראשון. ראשונים לדעת על תהליכים ושינויים שעוברת החברה. ראשונים להתעדכן על מבצעים ו\או הנחות מיוחדות, וראשונים להביע את דעתם במידת הצורך. כך הם גם יהיו הראשונים להירתם לטובת החברה, להפוך לשגרירים ולהפיץ במידת הצורך את המסרים של החברה בקרב הסביבה הקרובה והרחוקה שלהם. 

כאשר Lucky תנהל (ובמידת הצורך גם תקים) את הקהילה שלכם אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהקהילה שלכם תקבל את הטיפוח המיטבי: את המענה המהיר והאדיב ביותר והליווי המקצועי ביותר. נלמד להכיר את אופי הקהילה, אנחנו יודעים כמה קהילה זקוקה לתוכן מגוון, לערך משמעותי ולהרגשת חשיבות, ופועלים יום-יום לספק בדיוק את זה. 

0
משקיעים בקהילה
0
קהילות בניהול

extra services

שירותים נוספים

אסטרטגיה

אסטרטגיה כללית לתחילת הפעילות

מטרות

מטרות ויעדים ברמה החודשית והשנתית

יומן פעילויות

יומן פעילויות מובנה ומותאם אישית לקהילה ולמותג – 6 חודשים קדימה 

אירועים

יזום ועיצוב אירועים דיגיטליים ופיזיים עבור הקהילה

קשר אישי

קשר יומיומי ורציף עם מנהל הקהילה ועם מנהלי החברה 

תוכן

תוכן קריאטיבי ורעיונות יצירתיים ובעלי משמעות וערך 

ניהול

ניהול קבוצת הפייסבוק של הקהילה ופרסום התכנים השונים

זמינות

מענה אנושי בוואטסאפ ייחודי – מענה לפניות אישיות של חברי הקהילה

בואו נעשה זום-אין

למה חשוב לשמור על קשר עם המשקיעים?

המשקיעים הם השגרירים של החברה שלכם.

יש להם חלק ממנה ואינטרס אישי לפרסם אותה ואת מוצריה בפני הסביבה הקרובה שלהם. הם סוכני השטח שלכם והכלי השיווקי היעיל והטוב ביותר.  

קשרים שיקפיצו אתכם

לחלק מהמשקיעים יש קשרים בעולמות הרלוונטיים לחברה שלכם. אתם יכולים לנצל זאת. האנשים הנכונים יכולים לקצר תהליכים ולחסוך לכם הרבה מאמץ וכסף וכאב ראש. 

השקעות חוזרות

במידה שהחברה שלכם תצא לגיוסים נוספים, קהילת משקיעים מתוחזקת תהיה הראשונה להירתם, להשקיע שוב, לשכנע את החברים והמשפחה להשקיע ולהיות השליחים שלכם בשטח.

העצמת פעילות החברה

קהילה מתוחזקת היטב מעצימה את פעילות החברה התחומים השונים: פיתוח עסקי, גיוס עובדים, מכירות, שיווק, יח"צ, דיוק והתאמת המוצר לשוק, ועוד.

מסחר בבורסה

חברות הנסחרות בבורסה. בשל התנודות בשווי המניה היכולת של בעלי המניות למכור ולקנות גדל, ואיתו היכולת שלהם לעזוב אתכם. ניהול חכם של קשרי המשקיעים יעודד אותם להישאר אתכם גם במצבים פחות טובים. יום שבו בעלי המניות לא מכרו את המניות שלהם - זהו יום שבו הם בחרו בכם מחדש.