Lucky equity

מגייסים הון לחלום שלכם

רוצים לגייס?

One stop shop לגיוס שלכם

מדינת ישראל נחשבת לאומת הסטארט-אפ בזכות החריצות, היצירתיות, החוצפה החיובית, וכמובן – היזמים המדהימים שלה. אחת לכמה חודשים אנחנו שומעים על פיתוחים פורצי דרך ומשני עולם פרי מוחם וגם… על אקזיטים של מליונים… לעתים רבות, הדבר שמפריד בין היזמים לבין הגשמת החלום הוא חוסר היכולת לממן את ביצוע מלוא התכניות כדי להוציא את החזון מהכוח אל הפועל.
בדרך כלל טוענים ש"זה רק עניין של מזל", אז אנחנו ב-Lucky יודעים איך "להביא את המזל" באופן אקטיבי ולגייס ליזמים שלנו את הכסף.

אנחנו מאמינים בלקוחות שלנו, יוצרים איתם קשר אישי ותמיד קשובים לצרכים שלהם.
לכל יזם יש את התפיסה שלו, הרצונות שלו והתובנות שלו. אנו פועלים ליישם אותן, ויחד עם זאת, גם לאתגר ולהציע רעיונות חדשים ומחוץ לקופסא. הניסיון מלמד שלכל חברה יש את הייחודיות שלה; למידת המיזם על בוריו היא האמצעי הכי משמעותי להכנת הקמפיין הנכון ביותר והאיכותי ביותר, ללא פשרות. כזה שיביא להצלחת הגיוס ולעמידה ביעדים. כזה שמותאם בדיוק לסטארטאפ שלך: מכונה משומנת שתפורה למידותיך –
טיילור מייד.   

אנחנו בלק"י אקוויטי מתמחים בניהול, הכנה והרצה של קמפיינים לגיוס השקעות מהציבור –
מגיוס של ניצעים, כשירים והמונים, דרך גיוס Pre IPO ועד גיוס להנפקות בורסאיות.

הצוות שלנו מקצועי מאוד, ומורכב מבעלי ניסיון במכירות, בדיגיטל, בתוכן, בסטוריטלינג וביצירת קמפיינים איכותיים. אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו לאורך כל שלבי הגיוס ולא עוצרים עד לסיומו המוצלח, תוך שאנחנו מנהלים את כל בעלי העניין עבור ובשיתוף עם הלקוח.

0 +
משקיעים
0 M+
מיליונים שגוייסו

הסיפור הוא המלך.

כל גיוס הון, ודאי גיוס השקעות מהציבור, חייב להיות מלווה במודל עסקי איתן, יזמים מעולים ונסיון משמעותי. אך כל זה לא מספיק ללא סטוריטלינג מדויק, שיחבר את המשקיע לחלום, ליזמים, ולפעילות של החברה – ויצית לו את הדמיון.

אנו עוסקים כל יום בזיהוי ודיוק הסיפור של החברות שאיתן אנו עובדים, בניית אסטרטגיית קמפיין וגיבוש המסרים המובילים.

במסגרת זו אנו מסייעים גם ב-'פיין טיונינג' (במידת הצורך) של החומרים השונים של החברה: תכנית עסקית, מצגת (Deck), וואן פייג'ר – בהתאם לאופן שבו בחרנו לספר את הסיפור שלכם.

A Winning Package

חבילת שירותים כוללת לסבב גיוס מוצלח

Building A Community

קהילת משקיעים שתמשיך אתכם לגיוסים הבאים

המשקיעים הופכים לסוכני שטח ולשגרירים של החברה שלכם

החברה והחלום שלכם נשארים בידיים שלכם

המשקיעים שלכם יוצרים לחברה קשרים עסקיים, ויסייעו לכם גם לגייס כוח אדם איכותי יותר

קהילת המשקיעים היא תשתית לגיוסי הון נוספים

ההישגים שלנו

איקוויטי

קנבוטק הינה חברת ביוטק ציבורית שעוסקת במחקר ופיתוח תרופות מבוססות קנאביס ופטריות לתחום הרפואה האונקולוגית והמניעתית. החברה שואפת להגשים חזון עולמי ברפואת העתיד: טיפול בסרטן בשילוב של קנאביס ופטריות.

% 1
הורדה של ה-CPA
% 0
עליה במספר הדמואים
megad_beautifull_mushroom_blue_and_yellow_b47e8177-80e8-47c9-b8db-015d44c40bda

הצעדים שלקחנו

– העלאה של מספר המבקרים
– הגדלה של משך הזמן באתר
– הגדלה של רשימת התפוצה
– הורדה בעלות הרשמה

0
שיפור המרה באתר
0
שיפור מספר ההרשמות באתר
לקיז הם חלק בלתי נפרד מקנבוטק, מההצלחה, ומהשאיפה הבלתי נגמרת לשנות את העולם. לא היינו מצליחים בלעדיהם.
מואב גפני
סמנכ״ל תפעול

פרויקטים

כללי

משקיעים בזיכרון

MemoriaLine
מסתבר שיש חיים אחרי המוות. MemoriaLine מפתחת פלטפורמה ייחודית בשוק ה-AfterLife שלא מפסיק לגדול! חברת MemoriaLine היא ה- One Stop Shop שהולכת לנהל את כל סידורי הקבורה, האבלות וההנצחה של הנפטר – וכוללת זירת מסחר משוכללת, המאגדת את כל הספקים ונותני השירות בתחום! עם פוטנציאל שוק של 68 מיליארד דולר בשנה והמון ניסיון, MemoriaLine נמצאת לקראת סיום הפיתוח ולפני הכניסה לשוק בארה"ב!
גויסו עד עכשיו 20%
₪30,000
22/06/24

מינימום להשקעה

תאריך סיום הגיוס

הייטק

אנרגיה זה העתיד

Mada Analytics
מכירים את המשפט: "העולם עובר לאנרגיה מתחדשת?" אז זהו שלא. כדי שזה יקרה, זה חייב להיות מאוד כדאי להרבה מאוד גורמים. מאדא אנליטיקס פיתחה פלטפורמת AI ראשונה מסוגה בעולם, המאפשרת לחברות אנרגיה-מתחדשת לקבל תחזיות פיננסיות מדויקות ויעילות, לשפר תהליכים ולמקסם רווחים – ובכך – להגדיל את קצב המעבר העולמי לאנרגיה ירוקה! לחברה צוות חזק ואיכותי מאוד, פיילוטים מוצלחים והסכמים חתומים עם חברות אנרגיה ושותפים בינלאומיים!
גויסו עד עכשיו 50%
₪20,000
22/06/24

מינימום להשקעה

תאריך סיום הגיוס

מסחרי

גלשן ממונע

Kikfin
מדחף יחיד מסוגו בעולם המתחבר לכל גלשן גלים הקיים בשוק! המדחף עוזר לגולשים מתחילים לתפוס פי 3 יותר גלים – מה שמקל על תהליך הלימוד ומקטין את אחוז הנטישה מהתחום. מדובר על מוצר מדויק וייחודי, היודע להציג את נתוני הגלישה למשתמש, יחד עם האפשרות המדהימה לצלול במהירות מתחת למים! לחברה פטנט רשום, שיתופי פעולה והזמנות מבתי ספר לגלישה בארץ ובארה"ב!
גויסו עד עכשיו 80%
₪150,000
22/06/24

מינימום להשקעה

תאריך סיום הגיוס

רפואי

כסא גלגלים ממונע

UPnRIDE
UPnRIDE פיתחה טכנולוגיה פורצת דרך שמאפשרת לאנשים משותקים מהצוואר ומטה להתנייד בעמידה כמעט בכל סביבה אורבנית, ומשפרת את בריאותם הפיזית והנפשית לאורך זמן.
גויסו עד עכשיו 92%
₪30,000
22/06/24

מינימום להשקעה

תאריך סיום הגיוס