כסא גלגלים ממונע

UPnRIDE
השקעה בגובה העיניים
UPnRIDE פיתחה טכנולוגיה פורצת דרך שמאפשרת לאנשים משותקים מהצוואר ומטה להתנייד בעמידה כמעט בכל סביבה אורבנית, ומשפרת את בריאותם הפיזית והנפשית לאורך זמן.
גויסו עד עכשיו 92%
₪30,000

מינימום להשקעה

20/07/24

תאריך סיום הגיוס

אורן

UPnRIDE פיתחה טכנולוגיה פורצת דרך שמאפשרת לאנשים משותקים מהצוואר ומטה להתנייד בעמידה כמעט בכל סביבה אורבנית, ומשפרת את בריאותם הפיזית והנפשית לאורך זמן.

המכשיר המהפכני של UPnRIDE מבוסס על 4 פטנטים והוא מאושר לשימוש ושיווק על ידי ה-FDA האמריקאי, ה-CE האירופי ומשרד הבריאות הישראלי. הצוות המנוסה שמוביל את UPnRIDE כבר הנפיק חברה בנאסד"ק.

לפני יותר מ-20 שנה נפצע היזם ד"ר עמית גופר בתאונת דרכים, איבד את היכולת לעמוד על רגליו וללכת ומאז הוא מתנייד באמצעות כיסא גלגלים. מתוך ניסיונו האישי הבין ד"ר גופר מהם האתגרים והצרכים שעומדים בפני אנשים שנעזרים בכיסא גלגלים – הן בפן הפיזי והן בנפשי.

ד"ר גופר הקים את UPnRIDE, חברה שפיתחה טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך – מבוססת על פטנטים ייחודיים – אשר מאפשרת למי שמתנייד על כיסא גלגלים – כולל משותקים מהצוואר ומטה – להתנייד בעמידה כמעט בכל סביבה אורבנית!

זאת, בהמשך ל-ReWalk – פיתוח קודם של היזם הסדרתי עמית גופר – אשר כבר היום מאפשר למשותקים מהמותניים ומטה לעמוד על הרגליים וללכת. חברת ReWalk הונפקה בנאסד"ק בספטמבר 2014.

חייהם של מיליוני אנשים הולכים להשתנות בקרוב מאוד הודות לפתרון המהפכני של UPnRIDE!

המוצר של UPnRIDE מאושר לשימוש ושיווק על ידי גופי תקינה בינלאומיים: ה-FDA (ארה"ב), CE (אירופה ועוד מדינות) ואמ"ר (ישראל). השימוש בו משפר משמעותית את בריאותם הפיזית, הפיזיולוגית והנפשית של אנשים על כיסא גלגלים אשר סובלים מהשפעות בריאותיות שליליות בעקבות ישיבה ממושכת ("מחלת הישיבה").

כ-1% מהאוכלוסייה בעולם המפותח מרותקים לכיסאות גלגלים כתוצאה ממגבלה פיזית, שנגרמה כתוצאה מפגיעה בעמוד השדרה, נזק מוחי טראומטי, שבץ מוחי, ALS ומחלות נוספות.

בעלי מוגבלויות, וכן קשישים שסובלים מקושי בהליכה, נאלצים לשבת ולנוע באמצעות כיסא גלגלים. הישיבה הממושכת גורמת להידרדרות פיזית, פיזיולוגית ופסיכולוגית.

בין הבעיות הרפואיות הרבות שעלולות להיגרם, ניתן למנות דלקות חוזרת ונשנות בריאות או בדרכי השתן, פצעי לחץ קשים, אובדן צפיפות עצם, עלייה ברמת הכולסטרול, סוכר בדם, בעיות במחזור הדם ובנשימה ועוד.

ישיבה ממושכת עלולה להוביל לירידה באיכות החיים, הערכה עצמית נמוכה, היעדר יכולת להשתלב בחברה באופן מלא והוצאות רפואיות גבוהות.

UPnRIDE מציעה מכשיר חכם ורובוטי ראשון ויחיד מסוגו בעולם, המבוסס על טכנולוגיה חדשנית, פורצת דרך – שתוביל למהפכה בתעשייה ובשוק כיסאות הגלגלים.

הכיסא של UPnRIDE נשלט על ידי אלגוריתמים מורכבים שפותחו במשך שנים רבות (פטנטים רשומים), ויוצרים מערכת איזון אוטומטית מבוססת ג'יירו, שמאפשרת מעבר מישיבה לעמידה, תנועה בלתי מוגבלת בעליות ובירידות, או בתנאי שטח אחרים בתוך ומחוץ לבית – והכול בלחיצת כפתור!

המוצר שפיתחנו משפר את הבריאות, מעצים את ההערכה העצמית, מחליף ציוד אימון יקר (כגון מכשיר עמידה ביתי), ומפחית את הצורך בטיפולים רפואיים ופיזיותרפיה.

המוצר שיחזיר מיליונים ברחבי העולם לגובה העיניים!

חלוקת דיבידנדים

כשהחברה תחליט לחלק דיבידנדים, בעלי המניות יהיו זכאים לאחוז מן הרווחים על בסיס חישוב אחוז המניות שנרכשו על-ידם. כלומר, חלק מהרווחים של החברה יוחזרו למשקיעים. עד אז, הרווחים יושקעו בהמשך הצמיחה של החברה.

אקזיט

ככל שהחברה תתקדם ותצבור הון, כוח ותאוצה, אנו צופים שהיא תהפוך להיות נכס משמעותי לאחת מיצרניות כיסאות הגלגלים המובילות בעולם, שעשויה להתעניין במיזוג או ברכישה של UPnRIDE.

הנפקה

במידה שתהיה הנפקה בבורסה, ניתן יהיה לסחור במניות שרכשו המשקיעים. כאשר חברה יוצאת להנפקה היא מאפשרת לבעלי המניות שלה למכור את המניות שבבעלותם בשווי הנקבע בעת היציאה להנפקה (לרוב מדובר בשווי גבוה משמעותית מהשווי בעת רכישת המניות לראשונה).

מכירה לקרן השקעות פרטית

קרנות השקעות פרטיות נוטות להשקיע בחברות בעלות פוטנציאל ברור לאקזיט עם מטרה לתפוס את השליטה בחברה שהגיעה לבגרות וכבר יש לה הכנסות מהמוצר או מהשירות שלה. ככל שהחברה תתקדם, אנו צופים כי קרן השקעות פרטית בתחום כסאות הגלגלים תתעניין ותרצה להשקיע ולרכוש את החברה.

בואו לקחת חלק בסטארט-אפ ישראל חדשני ולהגדיר מחדש את עתיד חייהם של מיליוני אנשים

מצטרפים?

פטנטים ייחודיים

הטכנולוגיה פורצת הדרך שפיתחה UPnRIDE בתחום פתרונות ניידות לאנשים עם מוגבלויות מבוססת על פטנטים. שלושה פטנטים כבר אושרו, ואחד נוסף עדיין מצוי בתהליך ('תלוי'). שניים מהפטנטים נוגעים בהגנה על המוצר והשלישי למנגנון הייצוב האוטומטי. הרביעי, שעדיין תלוי, הוא תומך ברכיים ייחודי שמאפשר עמידה ממושכת.

שוק פוטנציאלי ענק

צמיחה מתמדת! כ- 1% מהאוכלוסייה בעולם המפותח מרותקים לכיסאות גלגלים. UPnRIDE מכוונת בעיקר לשוק העולמי של כיסאות גלגלים חכמים ורובוטיים, שעל פי ההערכות צפוי להגיע לכ-6 מיליארד דולר בשנת 2026, עם גידול בקצב שנתי של כ-15%.

כאמור, UPnRIDE מאושר לשימוש ושיווק על ידי שלל גופי התקינה, בהם, ה-FDA (ארה"ב), CE (אירופה ועוד מדינות) ואמ"ר (ישראל).

צוות מומחים עתיר ידע וניסיון

הנבחרת המנצחת של UPnRIDE מורכבת ממומחים במו"פ, ניהול פרויקטים טכנולוגיים ומיזמים במגוון תחומים, ובמיוחד בתעשיית השיקום הפיזיקלי.

ההישג האחרון של הצוות, היה ניהול מיזם ReWalk – טכנולוגיה, שמאפשרת לאנשים עם מוגבלויות המשותקים מהמותניים ומטה, לעמוד על הרגליים וללכת. הצוות ליווה את המיזם החל משלב הרעיון, דרך התקינה והיציאה לשוק – כול הדרך אל ההנפקה בנאסד"ק בחודש ספטמבר 2014.

ניסיון קליני מוצלח

המוצר נוסה קלינית בבית החולים השיקומי SRAlab שבשיקגו (שנחשב לאחד הטובים בארה"ב), על 21 פציינטים. בסיכום הניסוי המוצלח נכתב כי UPnRIDE "מספקת חדשנות ייחודית לעולם המתפתח של כיסאות הגלגלים".

יתרון הייחודיות

העובדה שהטכנולוגיה של UPnRIDE הינה הראשונה מסוגה בעולם מציבה את המוצר עם יתרון תחרותי מובנה. רק UPnRIDE מציעה פתרון שמאפשר לאנשים עם מוגבלויות ולקשישים ניידות מלאה ובטוחה במצב עמידה, כמעט בכל סביבה אורבנית, ואפילו בשיפועים ומשטחים לא אחידים – מחוץ ובתוך הבית.

מיצוב המוצר

האסטרטגיה השיווקית מבוססת על מיצוב מוצר ייחודי:

  • UPnRIDE הוא מוצר משנה עולם, שמשפיע על חיי אנשים עם מוגבלויות בכל התחומים – בריאות, הערכה עצמית, איכות חיים, חברתית ועוד.
  • פתרון חדשני ופורץ דרך, שמבוסס על פטנטים וידע פנימי. מוצר מהפכני וייחודי בתעשיית ובשוק כיסאות הגלגלים – זו הפעם הראשונה שאדם שמשתמש בכיסא גלגלים יכול להתנייד במצב עמידה, כמעט בכל סביבה אורבנית!
  • חיסכון בעלויות – שיפור בריאותם (פיזית ונפשית) ואיכות חייהם של משתמשי כיסאות גלגלים יביא בהכרח לצריכה מופחתת של תרופות, אשפוזים, פיזיותרפיה ועוד (העלות הממוצעת לאדם על כיסא גלגלים היא מעל $100,000 לשנה). חיסכון זה משפיע על הפרט, המשפחה, הקהילה ועל מבטחי הבריאות (חברות ביטוח, קופות חולים, ביטוח לאומי, אגף השיקום וכו'). כיסא הגלגלים הופך מהוצאה בלבד – להשקעה עם החזר!

 

יציאה לשוק

השיווק, המכירה והשירות הטכני נעשים בכל מקום בעולם על ידי מפיץ מקומי ורשת של חנויות לציוד מסייעת ללקוחות הרלוונטים. לחברה יש תכנית חומש לבניית מערך מכירות, שמתבסס על אזורי אוכלוסייה מרכזיים בארה"ב וכניסה אליהם בתוך שלוש שנים. בהתאם לתוכנית, נבחרו 15 אזורים לפי האוכלוסייה, רמה סוציו-כלכלית, ריכוזי וטרנים, מיקום של בתי חולים שיקומיים ועוד. לשאר העולם נבחרו המדינות המפותחות המובילות, כגון חמש הגדולות באירופה.

 

תשלום עבור המוצר

בכל מדינה ישנם גופי ביטוח רפואי שכוללים למשל חברות ביטוח (בעיקר בארה"ב), ביטוח לאומי, משרד בריאות, שיקום נכי צבא וכו'. כמו כן, לכל גוף כללים שונים לכיסוי טיפול או מוצר רפואי. במקרה של UPnRIDE הכיסוי נע מחלקי ועד מלא (בד"כ נכי צבא ונפגעי תאונות עבודה, ברוב המדינות, מקבלים כיסוי מלא ובגרמניה כולם מקבלים).

אחת הפעילויות המתוכננות היא לשנות את הכיסוי, כך שיהיה מלא או כמעט מלא בשווקי היעד, וזאת באמצעות פגישות עם הגופים השונים ושכנועם שרכישת ה-UPnRIDE אינה מהווה הוצאה, כפי שמתייחסים לכיסאות גלגלים המסורתיים, אלא השקעה שמחזירה את עצמה, עקב שיפור בריאות המשתמש והפחתת ההוצאות הרפואיות. פעולת שכנוע זו כבר נחלה הצלחה עבור ה-ReWalk, שהחל לקבל שיפוי רפואי מגופי ביטוח בארה"ב ובאירופה. אנו בטוחים שתהיה הצלחה עם ה-UPnRIDE שעלותו היא כרבע מעלות ה-Rewalk.

UpnRIDE עובדת עם חברה גלובלית המתמחה בתחום השיפוי הרפואי וכבר נוצרו קשרים עם חברות ביטוח בארה"ב.

UpnRIDE מתכננת לנצל את סיבוב הגיוס הנוכחי להמשך הפיתוח של דגמים מתקדמים יותר מבוססי פטנטים רשומים, שיאפשרו יכולות תמרון וגישה טובים יותר בחללים ובשטחים נוספים, כגון מעליות, מעברים ומסדרונות צרים. הפיתוחים עתידים לכלול גם תכונות ופונקציות חדשניות שישנו את חייהם של מיליונים ברחבי העולם.

כיצד מתבצע רישום של בעלי המניות?

לאחר סיום הגיוס באמצעות הפלטפורמה החברה המגייסת שולחת הצהרה של נושא משרה בדבר נכונות מרשם בעלי המניות של החברה, ואישור עו"ד על הצהרה זו. זהו תנאי להעברת הכספים לחברה על ידי הפלטפורמה ולמעשה הרישום במרשם החברה הינו הרישום הקובע מבחינת החוק. האחריות על משלוח תעודות מניה ורישום

בעלי מניות ברשם החברות חל על החברה המגייסת ועליה לשלוח את הבקשה לרישום תוך 14 יום מיום קבלת הכספים.

 

מתי ואיך מקבלים עדכונים על החברה בה השקעתי?

אחת לרבעון החברות המגייסות מדווחות על הפעילות של החברה ואחת לשנה מעדכנים דו"ח שנתי מבוקר. העדכונים מבוצעים בדר"כ בחודשים ינואר, אפריל יולי ואוקטובר.

פרויקטים מומלצים

כללי

משקיעים בזיכרון

MemoriaLine
מסתבר שיש חיים אחרי המוות. MemoriaLine מפתחת פלטפורמה ייחודית בשוק ה-AfterLife שלא מפסיק לגדול! חברת MemoriaLine היא ה- One Stop Shop שהולכת לנהל את כל סידורי הקבורה, האבלות וההנצחה של הנפטר – וכוללת זירת מסחר משוכללת, המאגדת את כל הספקים ונותני השירות בתחום! עם פוטנציאל שוק של 68 מיליארד דולר בשנה והמון ניסיון, MemoriaLine נמצאת לקראת סיום הפיתוח ולפני הכניסה לשוק בארה"ב!
גויסו עד עכשיו 20%
₪30,000
20/07/24

מינימום להשקעה

תאריך סיום הגיוס

הייטק

אנרגיה זה העתיד

Mada Analytics
מכירים את המשפט: "העולם עובר לאנרגיה מתחדשת?" אז זהו שלא. כדי שזה יקרה, זה חייב להיות מאוד כדאי להרבה מאוד גורמים. מאדא אנליטיקס פיתחה פלטפורמת AI ראשונה מסוגה בעולם, המאפשרת לחברות אנרגיה-מתחדשת לקבל תחזיות פיננסיות מדויקות ויעילות, לשפר תהליכים ולמקסם רווחים – ובכך – להגדיל את קצב המעבר העולמי לאנרגיה ירוקה! לחברה צוות חזק ואיכותי מאוד, פיילוטים מוצלחים והסכמים חתומים עם חברות אנרגיה ושותפים בינלאומיים!
גויסו עד עכשיו 50%
₪20,000
20/07/24

מינימום להשקעה

תאריך סיום הגיוס

מסחרי

גלשן ממונע

Kikfin
מדחף יחיד מסוגו בעולם המתחבר לכל גלשן גלים הקיים בשוק! המדחף עוזר לגולשים מתחילים לתפוס פי 3 יותר גלים – מה שמקל על תהליך הלימוד ומקטין את אחוז הנטישה מהתחום. מדובר על מוצר מדויק וייחודי, היודע להציג את נתוני הגלישה למשתמש, יחד עם האפשרות המדהימה לצלול במהירות מתחת למים! לחברה פטנט רשום, שיתופי פעולה והזמנות מבתי ספר לגלישה בארץ ובארה"ב!
גויסו עד עכשיו 80%
₪150,000
20/07/24

מינימום להשקעה

תאריך סיום הגיוס

רפואי

כסא גלגלים ממונע

UPnRIDE
UPnRIDE פיתחה טכנולוגיה פורצת דרך שמאפשרת לאנשים משותקים מהצוואר ומטה להתנייד בעמידה כמעט בכל סביבה אורבנית, ומשפרת את בריאותם הפיזית והנפשית לאורך זמן.
גויסו עד עכשיו 92%
₪30,000
20/07/24

מינימום להשקעה

תאריך סיום הגיוס